Notebook Onarımı

Notebook Onarımı

Notebook Tamiri; Notebook Anakart, LCD Ekran, Adaptör Tamir hizmetleri ile tüm marka ve model notebook, netbookve laptoplarınız için ihtiyacınız olan güvenli ve ekonomik servis desteğini sağlıyoruz Biz

Dizüstü Bilgisayarınız için onarım ve yükseltme hizmetleri sunuyoruz..
Ürünlerin üretici firmaları tarafından sunulan garanti sonrası servis hizmetlerinde ise kullanıcıları en çok zora sokan durum ise hizmet maliyetleri.

Arıza durumunda doğrudan parça değişimi önermek yerine onarım yoluna giderek servis maliyetlerinde ciddi oranlarda fayda sağlamaktadır.

Laptop Tamiri ve Laptop Servisi ile ilgili yaptığımız işlemlerden bazıları şunlardır ;
Laptop Lcd ekran tamiri, Laptop harddisk değişimi, parça tamiri, Laptop sürücülerinin yüklenmesi / güncellenmesi, Laptop ram değişimi, Laptop ekran kartı tamiri, Laptop işlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi, Laptop lcd kablo, lcd ekran kablosu tamiri / değişimi / onarımı, Laptop Lcd Ekran Tamiri gibi bir çok Laptop Tamiri ile ilgili hizmetimiz mevcuttur.

Notebook, lar taşınabilirlik özellikleri sebebiyle tehlikelere açıktır. Mekanik aksamlarda zarar gören kapaklar, menteşeler, mandallar teknisyenlerimizce mekanik konusundaki tecrübemiz sayesinde yüksek oranda onarılabilmektedir.